Groepshotel Heuvelrijk in Groesbeek

FAKRO dakramen bij groepshotel Heuvelrijk in Groesbeek

Groesbeek, Gelderland

De eigenaren van het groepshotel Heuvelrijk in Groesbeek hebben in 2018 op de bovenste verdieping zeven dakramen laten plaatsen. Deze dakramen (FTT/U) zorgen in combinatie met de andere ramen voor veel licht in alle kamers. Het hotel is gevestigd in de kleurrijke heuvels van Groesbeek, nabij Nijmegen. Veel van de gasten die hier verblijven komen speciaal voor de mooie omgeving waar ze kunnen genieten van een prachtig uitzicht. Deze omgeving is ook nog eens ideaal voor het maken van wandelingen en fietstochten.

Toepassing van de FTT/U dakramen

De handgreep bevindt zich aan de onderzijde van het kozijn, waardoor het dakraam ook bij een hogere plaatsing goed bereikbaar en eenvoudig te openen blijft. Een hogere plaatsing in het dak kan bovendien bijdragen aan meer daglicht in de ruimte.

De dakramen zijn voorzien van triple beglazing met goede thermische isolerende eigenschappen. Daarmee helpen ze warmteverlies via het dakraam te beperken en dragen ze bij aan het thermisch comfort in de ruimte. De houten dakramen zijn afgewerkt met drie lagen vochtbestendige polyurethaanlak. Deze afwerking beschermt het hout tegen vocht en maakt deze uitvoering geschikt voor toepassing in vochtige ruimten, zoals badkamers.

Toepassing in het hotel

De bovenste verdieping van het hotel bestaat uit vier appartementen en elk appartement heeft minimaal één dakraam. Om lekker in het donker te kunnen slapen, zijn alle ramen uitgerust met een verduisterend rolgordijn (ARF). Door de houten visgraatvloeren en de houten balken krijgen alle ruimtes een warme en rustige uitstraling.

Details project

Type product FTT Tuimeldakraam
Type zonwering Verduisterend rolgordijn ARF
Locatie Groesbeek, Gelderland